sobota, 6 kwietnia 2013

  Założyłam bloga by móc gdzieś podzielić się swoimi pasjami i świato poglądami. Jestem typową realistką, ale czasem każdy musi pomarzyć. Moją największą pasją jest sport, ale kocham też podróże, poznawanie nowych krajów, kultur, języków... To mnie bawi. Sport? Dla mnie to najważniejsza rzecz w życiu. Ktoś kiedyś powiedział: ''Sport to najpiękniejsza choroba i najzdrowsze uzależnienie''.  Na blogu będę zamieszczać moje ulubione cytaty, piosenki, będę pisać o moich ulubionych sportowcach, krajach... Będę po prostu  chciała przybliżyć Wam moje życie.
  Zycie Wam miłego czytania bloga, a sobie wytrwałości i przede wszystkim wytrwałości ;D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz